Woda lecznicza Dziedzilla 3L + sok jabłkowo-aroniowy NFC od Sadów Wincenta 3L

Dziedzilla 3L + Sok Jabłko-Aronia NFC 3L

49,00 zł brutto 

Polskie Wody Lecznicze we współpracy z Sadami Wincenta z przyjemnością prezentują: zestaw sok NFC + woda lecznicza!

Nowy produkt w naszej ofercie, mineralno-owocowy kompleks tworzą: 

sok jabłko-aronia NFC (100%)

woda lecznicza Dziedzilla

Soki NFC są produkowane w tradycyjny sposób - ze świeżych owoców, metodą tłoczenia na zimno, z wykorzystaniem łagodnej pasteryzacji. Dzięki tej technologii udaje się zachować nie tylko wspaniały smak owoców, ale także prawie wszystkie zawarte w nich składniki mineralne i witaminy! 

Woda lecznicza Dziedzilla niegdyś była dostępna jedynie w uzdrowiskach. Dziś każdy z nas może zamówić ten wyjątkowy produkt, który przywraca równowagę minerałów w organizmie

 • DZIEDZILLA POSIADA UNIKALNE PROPORCJE PIERWIASTKÓW,
  KTÓRE STANOWIĄ O JEJ WŁAŚCIWOŚCIACH FUNKCYJNYCH I LECZNICZYCH

  • Bogactwo cennych witamin i minerałów

  • Uzupełnia minerały i przywraca witalność

  • Zamiennik dla słodzonych napojów

  Ten zestaw to owoc współpracy Polskich Wód Leczniczych i Sadów Wincenta. Sok NFC NFC jabłko-aronia (100%) jest produkowany w tradycyjny sposób, ze świeżych owoców, metodą tłoczenia na zimno. Tymczasem woda lecznicza Dziedzilla to produkt o potwierdzonych właściwościach naturalnego surowca leczniczego, wydobywany z ujęcia „Dziedzilla” w Szczawie.

  Zestaw Woda lecznicza Dziedzilla (3L) i sok NFC jabłko-aronia (3L) stanowi bogactwo cennych witamin i minerałów

  Po zestaw składający się z soku NFC jabłko-aronia i wody leczniczej Dziedzilla warto sięgnąć, gdy zależy nam wartościowym posiłku w wygodnej formie napoju. W skład zestawu wchodzą: sok NFC jabłkowy (80%) oraz sok NFC aroniowy (20%), które są produkowane w tradycyjny sposób, ze świeżych i wyselekcjonowanych owoców. Wykorzystywana metoda tłoczenia na zimno w połączeniu z łagodną pasteryzacją, bez sztucznych dodatków pozwala na zachowanie zarówno wspaniałego smak owoców, jak i zawartych w nich witamin oraz składników mineralnych.

  Zestaw Woda lecznicza Dziedzilla (3L) i sok NFC jabłko-aronia (3L) uzupełnia minerały i przywraca witalność

  Po zestaw składający się z soku NFC jabłko-aronia i wody leczniczej Dziedzilla warto sięgnąć w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wodę i minerały. Jest on polecany także przy: częstych alergiach, niedoczynności tarczycy (po konsultacji z lekarzem), problemach z utrzymaniem prawidłowej masy ciała oraz skłonności do infekcji układu oddechowego. Wchodząca w skład zestawu woda lecznicza Dziedzilla na równowagę minerałów w organizmie to produkt o potwierdzonych właściwościach naturalnego surowca leczniczego. Unikalna proporcja minerałów zawarta w tej wodzie leczniczej wywiera korzystny wpływ na funkcjonowanie wielu różnych układów i narządów.

  W zestawie Woda lecznicza Dziedzilla (3L) i sok NFC jabłko-aronia (3L) poza cynkiem, fosforem i potasem znajdziemy także naturalne mikroelementy, takie jak: 

  • jod — pierwiastek niezbędny do prawidłowej pracy układu nerwowego, układu pokarmowego oraz tarczycy;

  • lit — pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego;

  • magnez — pierwiastek zaangażowany w wiele enzymatycznych reakcji metabolicznych, wspierający organizm w sytuacjach stresowych;

  • potas — pierwiastek, który reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, a także jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego oraz przewodnictwa impulsów nerwowych;

  • sód — pierwiastek niezbędny dla równowagi elektrolitowej, chroniący organizm przed nadmierną utratą wody;

  • wapń — pierwiastek niezbędny dla zdrowia zębów i kości, a także prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, układu krążenia i układu immunologicznego;

  • żelazo — pierwiastek, który odgrywa istotną rolę w regulowaniu pracy układu odpornościowego i układu nerwowego, stanowi także budulec krwi.

  Woda lecznicza Dziedzilla - warto wiedzieć

  Wyprodukowano w:

  Polska, Polskie Wody Lecznicze Sp. z o. o. Sp. k.

  Dla kogo:

  Woda lecznicza Dziedzilla jest zalecana zalecana wspomagająco w leczeniu: alergii oraz infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych. Mogą ją stosować także osoby chorujące na: cukrzycę, kamicę nerkową, otyłość, niedoczynność tarczycy, przewlekły nieżyt żołądka, zaburzenia wydzielania żółci, zapalenie dróg moczowych oraz zapalenie pęcherzyka żółciowego.

  Przeciwwskazania:

  Wody leczniczej Dziedzilla nie powinny stosować osoby, u których stwierdzono nadwrażliwość lub uczulenie na jod. Produkt jest niewskazany także u osób z nadciśnieniem tętniczym oraz nadczynnością tarczycy.

  Termin przydatności do spożycia:

  Termin przydatności do spożycia wody leczniczej Dziedzilla wynosi 9 miesięcy. Po otwarciu opakowania należy spożyć produkt w ciągu 2 godzin.

  Przechowywanie:

  Wodę leczniczą Dziedzilla należy przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

  Osad:

  Na dnie opakowania z wodą leczniczą może pojawić się zmętnienie. Zjawisko to jest naturalne i nie wpływa negatywnie na jakość produktu.

  Informacje dla alergików:

  Woda lecznicza Dziedzilla zawiera jod.

  Zestaw Woda lecznicza Dziedzilla (3L) i sok NFC jabłko-aronia (3L) to dobry zamiennik dla słodzonych napojów

  Zestaw składający się z soku NFC jabłko-aronia i wody leczniczej Dziedzilla stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Warto po niego sięgnąć tuż po przebudzeniu, po treningu oraz na zakończenie aktywnego dnia. Zestaw Woda lecznicza Dziedzilla (3L) i sok NFC jabłko-aronia (3L) może posłużyć także jako zamiennik dla słodzonych napojów: 

  Woda lecznicza Dziedzilla nie zawiera kalorii i nie podnosi poziomu cukru we krwi. Jest bogata w wodorowęglany, dzięki czemu może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Soki tłoczone NFC jabłkowy oraz aroniowy są w 100% naturalne, mętne i bez konserwantów, dodatku cukru czy też sztucznych substancji. Jedna szklanka soku NFC jabłko-aronia jest równoważna z jedną z 5 porcji owoców lub warzyw zalecanych do spożycia każdego dnia przez Instytut Żywności i Żywienia.

OpakowańRabatOszczędzasz
2 5% Do 4,90 zł
3 10% Do 14,70 zł
4 15% Do 29,40 zł

17 inne produkty w tej samej kategorii

Szybka dostawa
Zamówienia złożone do 12 dostarczamy następnego dnia roboczego

Darmowa dostawa
Od 6 opakowań

Bonusy
Dla stałych klientów
Projekty UE