Woda mineralna z jodem Dziedzilla

36,00 zł brutto 

Woda z Jodem Dziedzilla - Energia dla Twojego organizmu

Zwiększ witalność dzięki wodzie leczniczej

Woda lecznicza Dziedzilla to prawdziwa bomba energetyczna dla Twojego organizmu. Dziedzilla to woda z jodem, która wzmacnia organizm i pozytywnie wpływa na budowę skóry, włosów oraz paznokci. Wspomaga pracę układu krążenia ze wskazaniem na uszkodzenie mięśnia sercowego oraz miażdżycę.

Stosowana przy niedoczynności tarczycy. Działa osłonowo na układ pokarmowy, w szczególności na błonę śluzową żołądka. Wspiera regulację poziomu cukru w organizmie.

Pojemność: 330 ml

Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk

Składniki mineralne w wodzie leczniczej

 • Dziedzilla posiada unikalne proporcje pierwiastków,
  które stanowią o jej właściwościach funkcyjnych i leczniczych.

  Składniki mineralne w wodzie Dziedzilla

  Woda mineralna z jodem jest niezastąpiona w naturalnej suplementacji przy:

  uzupełnianiu niedoboru jodu (zawartość jodu 4,43 mg/l), niedoczynności tarczycy, cukrzycy, schorzeniach układu pokarmowego (choroby błony śluzowej żołądka i zaburzenia wydzielania żółci), pracy układu krążenia (uszkodzenie mięśnia sercowego, miażdżyca naczyń obwodowych).

  Właściwości pierwiastków

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno - elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to niezbędny budulec krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Niezbędny dla zdrowego serca.

  Jak stosować?

  Sposób użycia: Zaleca się spożywanie butelki wody Dziedzilla dziennie (330 ml), można pić w rozcieńczeniu (1:1). Nie przekraczać dawki 330 ml wody leczniczej na dobę. W nadkwaśności żołądka (zgaga) pić wodę ciepłą na czczo, a w niedokwaśności żołądka wodę zimną na czczo. Nie stosować w nadczynności tarczycy oraz nadwrażliwości na jod. Ostrożnie stosować w nadciśnieniu tętniczym. Najlepiej stosować w miesięcznej kuracji pitnej, z miesięczną przerwą pomiędzy kuracjami.

Napisz opinię

Dziedzilla

Dziedzilla

Woda z Jodem Dziedzilla - Energia dla Twojego organizmu


OpakowańRabatOszczędzasz
2 5% Do 3,60 zł
3 10% Do 10,80 zł
4 15% Do 21,60 zł

3 inne produkty w tej samej kategorii

 

Szybka dostawa

Dostawa w ciągu 1-2 dni

 

Darmowa dostawa

Od 6 opakowań

 

Bonusy

Dla stałych klientów

Projekty UE