Szczawa I Duopack

39,00 zł 

Woda lecznicza Szczawa I i woda mineralna Zakopiańska DUOPACK na stres i nerwy

Balans

Wszystko czego potrzebujesz w jednym kartonie.

Duopack to rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką. W kartonie znajdują się dwa oddzielne pojemniki, Jeden z wodą leczniczą Szczawa I, a drugi z naturalną wodą mineralną Zakopiańska służącą do rozcieńczania wody leczniczej. Każdy pojemnik zawiera 3 litry objętości i osobny kran. Krany znajdują się na wysokości dopasowanej do zwykłej szklanki.

Woda mineralna Zakopiańska pochodzi z tego samego regionu co woda lecznicza Szczawa I, dzięki czemu mieszanka obu wód zachowuje spójność smakowo-mineralną, Pamiętaj! Wodę leczniczą Szczawa I należy spożywać w rozcieńczeniu 1:1 ze zwykłą wodą mineralną. Zacznij dzień od dawki zdrowia.

Woda lecznicza Szczawa I zawiera lit, który korzystnie wpływa na schorzenia na tle nerwowym i stany napięcia organizmu.

Woda wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne w przewodzie pokarmowym i drogach moczowych, a także wpływa na funkcjonowanie tarczycy, żołądka, trzustki i dwunastnicy oraz dróg moczowych.

Woda posiada świadectwo potwierdzające właściwości naturalnego surowca leczniczego.

Karton zawiera:

Szczawa I: 3000 ml

Zakopiańska: 3000 ml

 • SZCZAWA I POSIADA UNIKALNE PROPORCJE PIERWIASTKÓW, KTÓRE STANOWIĄ O JEJ WŁAŚCIWOŚCIACH FUNKCYJNYCH I LECZNICZYCH.

  WODA MINERALNA Z LITEM JEST NIEZASTĄPIONA W NATURALNYM WSPARCIU ORGANIZMU:

  •       w infekcjach i chorobach alergicznych dróg oddechowych,
  •       w nieżytach żołądka i niedokwaśności,
  •       w zaburzeniach w wydzielaniu żółci i zapaleniu pęcherzyka żółciowego,
  •       w stanach zapalnych dróg moczowych i w kamicy nerkowej,
  •       w niedoczynności tarczycy.

   

  WŁAŚCIWOŚCI PIERWIASTKÓW

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one nieodzowne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Jod wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, a więc jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to jeden z głównych budulców krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Nieodzowny dla zdrowego serca.

  JAK STOSOWAĆ

  Zaleca się stosowanie w kuracji pitnej w dwóch dawkach: pierwszą dawkę 150 ml wody leczniczej Szczawa I rozcieńczyć w 150 ml wody mineralnej Zakopiańska i wypić rano przed posiłkiem, drugą dawkę w tych samych proporcjach, należy wypić wieczorem, po ostatnim posiłku. Nie przekraczać dawki 300 ml wody leczniczej na dobę. Zaleca się picie wody wolno, małymi porcjami.
  Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczania do płukania jamy ustnej lub gardła, w stanach zapalnych tych narządów.
  Czas trwania kuracji od 4 do 6 tygodni, w przypadku nawrotu lub w celach profilaktycznych ponowna kuracja po okresie jednego miesiąca.

  Ograniczenia do stosowania w kuracji pitnej: nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, skłonności do obrzęków i nadwrażliwość na jod.

  Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane nieprawidłowym dawkowaniem.

Napisz opinię

Szczawa I Duopack

Szczawa I Duopack

Woda lecznicza Szczawa I i woda mineralna Zakopiańska DUOPACK na stres i nerwy


OpakowańRabatOszczędzasz
2 5% Do 3,90 zł
3 10% Do 11,70 zł
4 15% Do 23,40 zł

8 inne produkty w tej samej kategorii

 

Szybka dostawa

Dostawa w ciągu 1-2 dni

 

Darmowa dostawa

Od 6 opakowań

 

Bonusy

Dla stałych klientów

Projekty UE