Woda na uzupełnienie minerałów Szczawa II

38,00 zł brutto 

Szczawa II na depresję i uzupełnienie minerałów

Woda lecznicza na regenerację

Woda lecznicza SZCZAWA II dzięki wysokiej zawartości magnezu i wapnia pozytywnie wpływa na działanie układu nerwowego. Picie wody zalecane jest w okresach wzmożonego wysiłku intelektualnego i zmęczenia psychicznego – wpływa kojąco na umysł i poprawia koncentrację.

Woda w swoim składzie posiada jod, który wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych  oraz zatok w czasie przewlekłych infekcji. Doskonale oczyszcza drogi oddechowe z pyłków i alergenów. Łagodzi wszelkie zmiany alergiczne.

Pojemność: 330 ml

Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk

Składniki mineralne w wodzie leczniczej

 • szczawa ii posiada unikalne proporcje pierwiastków,
  które stanowią o jej właściwościach funkcyjnych i leczniczych.

  Składniki mineralne w wodzie Szczawa II

  Jest niezastąpiona w naturalnej suplementacji przy:

  stanach depresji i nadpobudliwości nerwowej, chorobach układu oddechowego - inhalacje, alergiach skórnych i pokarmowych, chorobach układu krążenia, stany zmęczenia po dużym wysiłku fizycznym, zaburzeniu czynności dróg żółciowych, infekcjach dróg moczowych, dnie moczanowej, kamicy nerkowej.

  Właściwości pierwiastków

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno - elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to niezbędny budulec krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Niezbędny dla zdrowego serca.

  Jak stosować

  Sposób użycia: Należy pić w rozcieńczeniu: dorośli-pół szklanki wody Szczawa II dopełnić wodą (1:1), dzieci-pół szklanki wody Szczawa II rozcieńczyć szklanką wody (1:2). Nie przekraczać dawki 330 ml wody leczniczej na dobę. Ze względu na dużą zawartość żelaza wodę należy pić przez słomkę (zapobiega czernieniu zębów). W nadkwaśności żołądka (zgaga) pić wodę ciepłą na czczo, a w niedokwaśności żołądka wodę zimną na czczo. Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczania do płukania i nawilżania górnych dróg oddechowych: gardła, nosa i jamy ustnej. Nie stosować w nadciśnieniu tętniczym, skłonności do obrzęków, nadczynności tarczycy i nadwrażliwości na jod. Najlepiej stosować w miesięcznej kuracji pitnej, z miesięczną przerwą pomiędzy kuracjami.

Świetny produkt

Wspaniale regeneruje poprzez szybkie uzupełnie ciężkich niedoborów elektrolitów, skutecznie wpływa na poziom hemoglobiny. Dzięki szczawie 2 stosowanej naprzemiennie ze szczawą 1, udało mi się odstawić leki krwiotworcze. Wypijam chłodną, nierozcieńczoną zawsze po dializoterapii

  Super

  Wodę dodaje w małych ilościach do kąpieli dla dziecka, ponieważ ma problemy skórne. Polecam!

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Szczawa II

  Szczawa II

  Szczawa II na depresję i uzupełnienie minerałów


  OpakowańRabatOszczędzasz
  2 5% Do 3,80 zł
  3 10% Do 11,40 zł
  4 15% Do 22,80 zł

  3 inne produkty w tej samej kategorii

   

  Szybka dostawa

  Dostawa w ciągu 1-2 dni

   

  Darmowa dostawa

  Od 6 opakowań

   

  Bonusy

  Dla stałych klientów

  Projekty UE