Woda lecznicza Szczawa II 3L + sok jabłko-mango NFC od Sadów Wincenta 3L

Szczawa II 3L + Sok Jabłko-Mango NFC 3L

54,00 zł brutto 

Polskie Wody Lecznicze we współpracy z Sadami Wincenta z przyjemnością prezentują: zestaw sok NFC + woda lecznicza!

Nowość w naszej ofercie, mineralno-owocowy kompleks tworzą: 

sok jabłkowy NFC (80%)

sok mango NFC (20%)

woda lecznicza Szczawa II

Soki NFC są produkowane w tradycyjny sposób - ze świeżych owoców, metodą tłoczenia na zimno, z wykorzystaniem łagodnej pasteryzacji. Dzięki tej technologii udaje się zachować nie tylko wspaniały smak owoców, ale także prawie wszystkie zawarte w nich składniki mineralne i witaminy! 

Woda lecznicza Szczawa II posiada świadectwo potwierdzające właściwości naturalnego surowca leczniczego. Zawarta w niej unikalna kompozycja pierwiastków mineralnych stanowi naturalne wsparcie dla procesów trawienia i przemiany materii zachodzących w organizmie.

 • SZCZAWA II POSIADA UNIKALNE PROPORCJE PIERWIASTKÓW, KTÓRE STANOWIĄ O JEJ WŁAŚCIWOŚCIACH FUNKCYJNYCH I LECZNICZYCH

  • Bogactwo cennych witamin i minerałów

  • Wsparcie dla procesów trawienia i przemiany materii

  • Zamiennik dla słodzonych napojów

  Ten zestaw to owoc współpracy Polskich Wód Leczniczych i Sadów Wincenta. Sok NFC jabłko-mango (100%) jest produkowany w tradycyjny sposób, ze świeżych owoców, metodą tłoczenia na zimno. Tymczasem woda lecznicza Szczawa II to produkt o potwierdzonych właściwościach naturalnego surowca leczniczego, wydobywany z ujęcia „Szczawa II” w Szczawie.

  Zestaw Woda lecznicza Szczawa II (3L) i sok NFC jabłko-mango (3L) stanowi bogactwo cennych witamin i minerałów

  Po zestaw składający się z soku NFC jabłko-mango i wody leczniczej Szczawa II warto sięgnąć, gdy zależy nam na smacznym i wartościowym posiłku w wygodnej formie napoju. W skład zestawu wchodzą: sok NFC jabłkowy (80%) oraz sok NFC mango (20%), które są produkowane ze świeżych, wyselekcjonowanych owoców, metodą tłoczenia na zimno. Tradycyjna metoda produkcji uwzględnia wykorzystanie łagodnej pasteryzacji, bez sztucznych dodatków. Dzięki temu udaje się zachować zarówno wspaniały smak owoców, jak i prawie wszystkie zawarte w nich składniki mineralne i witaminy.

  Zestaw Woda lecznicza Szczawa II (3L) i sok NFC jabłko-mango (3L) stanowi naturalne wsparcie dla procesów trawienia i przemiany materii

  Po zestaw składający się z soku NFC jabłko-mango i wody leczniczej Szczawa II warto sięgnąć, gdy borykamy się z: problemami związanymi z układem pokarmowym (np. nadkwasotą, niestrawnością, refluksem) lub nawracającymi stanami zapalnymi w obrębie dróg moczowych.

  Jest on zalecany także przy zaburzeniach związanych z wydzielaniem żółci w organizmie (po konsultacji z lekarzem). Wchodząca w skład zestawu woda lecznicza Szczawa II na trawienie i przemianę materii to produkt o potwierdzonych właściwościach naturalnego surowca leczniczego. Unikalna proporcja minerałów zawarta w tej wodzie leczniczej wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego.

  Woda lecznicza Szczawa II zawiera naturalne mikroelementy, takie jak:

  • magnez — pierwiastek jest zaangażowany w wiele enzymatycznych reakcji metabolicznych, a także reguluje ciśnienie krwi oraz wspiera organizm w sytuacjach stresowych;

  • potas — pierwiastek reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego oraz przewodnictwa impulsów nerwowych;

  • sód — pierwiastek wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi, jest również niezbędny dla równowagi elektrolitowej w organizmie oraz uczestniczy w regulacji kwasowości żołądka;

  • wapń — pierwiastek jest niezbędny dla zdrowia zębów i kości, uczestniczy także w przewodnictwie impulsów nerwowych oraz reguluje pracę enzymów zaangażowanych w procesy trawienne i przemianę materii;

  • żelazo — pierwiastek ten stanowi kluczowy składnik wielu enzymów odpowiedzialnych za przemiany metaboliczne.

  Woda lecznicza Szczawa II - warto wiedzieć

  Wyprodukowano w:

  Polska, Polskie Wody Lecznicze Sp. z o. o. Sp. k.

  Dla kogo:

  Woda lecznicza Szczawa II jest zalecana zalecana wspomagająco w leczeniu schorzeń takich jak niedokwaśność, nieżyt żołądka, stany zapalne w obrębie dróg moczowych oraz zaburzenia wydzielania żółci. Mogą ją stosować także osoby borykające się z alergiami oraz chorujące na: cukrzycę, niedoczynność tarczycy i otyłość.

  Przeciwwskazania:

  Wody leczniczej Szczawa II nie powinny stosować osoby chorujące na nadciśnienie tętnicze lub nadczynność tarczycy. Produkt nie jest zalecany również u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością lub uczuleniem na jod. Nie powinny go stosować także osoby ze skłonnościami do obrzęków.

  Termin przydatności do spożycia:

  Termin przydatności do spożycia, po upływie którego stosowanie wody leczniczej Szczawa II może powodować niebezpieczne konsekwencje zdrowotne, wynosi 9 miesięcy. Po otwarciu opakowania termin przydatności do spożycia wynosi 12 godzin.

  Przechowywanie:

  Wodę leczniczą Szczawa II należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

  Osad:

  Na dnie opakowania z wodą leczniczą może pojawić się osad. Zmętnienie produktu jest naturalne i nie wpływa negatywnie na jego jakość.

  Informacje dla alergików:

  Woda lecznicza Szczawa II zawiera jod.

  Zestaw Woda lecznicza Szczawa II (3L) i sok NFC jabłko-mango (3L) to dobry zamiennik dla słodzonych napojów

  Zestaw składający się z soku NFC jabłko-mango i wody leczniczej Szczawa II stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Warto po niego sięgnąć zamiast słodzonych napojów: tuż po przebudzeniu, po treningu oraz na zakończenie aktywnego dnia.

  Woda lecznicza Szczawa II jest polecana, tak samo jak inne wody lecznicze, dla osób, które chcą naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi. Nie zawiera ona kalorii i nie podnosi poziomu cukru we krwi. Jest bogata w wodorowęglany, dzięki czemu może pomóc w zwiększeniu wrażliwości organizmu na insulinę.

  Soki tłoczone NFC jabłkowy oraz mango są w 100% naturalne, mętne, bez konserwantów, dodatku cukru i sztucznych substancji. Jedna szklanka soku NFC jabłko-mango jest równoważna z jedną z 5 porcji owoców lub warzyw, które zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia powinniśmy spożywać każdego dnia.

OpakowańRabatOszczędzasz
2 5% Do 5,40 zł
3 10% Do 16,20 zł
4 15% Do 32,40 zł
72 25% Do 971,95 zł

17 inne produkty w tej samej kategorii

Szybka dostawa
Zamówienia złożone do 12 dostarczamy następnego dnia roboczego

Darmowa dostawa
Od 6 opakowań

Bonusy
Dla stałych klientów
Projekty UE