Woda z litem na stres Szczawa I

 • 330 ml - opakowanie 12 sztuk

39,00 zł 

Woda lecznicza Szczawa I na stres i nerwy

Zdrowie i balans dzięki wodzie leczniczej

Woda lecznicza Szczawa I zawiera lit, który korzystnie wpływa na schorzenia na tle nerwowym i stany napięcia organizmu.

Woda wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne w przewodzie pokarmowym i drogach moczowych, a także wpływa na funkcjonowanie tarczycy, żołądka, trzustki i dwunastnicy oraz dróg moczowych.

Woda posiada świadectwo potwierdzające właściwości naturalnego surowca leczniczego.

Pojemność: 330 ml

Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk

Składniki mineralne w wodzie leczniczej

 • Szczawa I posiada unikalne proporcje pierwiastków,

  które stanowią o jej właściwościach funkcyjnych i leczniczych.

  Składniki mineralne w wodzie Szczawa II

  Woda mineralna z litem jest niezastąpiona w naturalnym wsparciu organizmu:

  • w infekcjach i chorobach alergicznych dróg oddechowych,
  • w nieżytach żołądka i niedokwaśności,
  • w zaburzeniach w wydzielaniu żółci i zapaleniu pęcherzyka żółciowego,
  • w stanach zapalnych dróg moczowych i w kamicy nerkowej,
  • w niedoczynności tarczycy.

  Właściwości pierwiastków

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno - elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to niezbędny budulec krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Niezbędny dla zdrowego serca.

  jak stosować

  Zaleca się stosowanie w kuracji pitnej w dwóch dawkach: pierwsza dawka 150 ml rozcieńczyć 150 ml wody niskozmineralizowanej, należy wypić rano przed posiłkiem, druga dawka 150 ml rozcieńczyć 150 ml wody niskozmineralizowanej, należy wypić wieczorem po ostatnim posiłku. Nie przekraczać dawki 300 ml wody leczniczej na dobę. Zaleca się picie wody wolno, małymi porcjami. Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczania do płukania jamy ustnej lub gardła, w stanach zapalnych tych narządów. Czas trwania kuracji od 4 do 6 tygodni, w przypadku nawrotu lub w celach profilaktycznych ponowna kuracja po okresie jednego miesiąca.

  Ograniczenia do stosowania w kuracji pitnej: nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, skłonności do obrzęków i nadwrażliwość na jod.

  Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane nieprawidłowym dawkowaniem.

Woda SZCZAWA I

Bardzo dobra woda do picia w okresie zimowym kiedy brakuje nam słońca SZCZAWA I poprawia nastrój i samopoczucie . Polecam w pochmurne zimowe dni.

  Znakomite działanie

  Wodę pierwszy raz kupiłam w zwykłym sklepie, bo skusiły mnie zapewnienia na etykiecie o dobroczynnym wpływie Szczawy I na organizm. Po kilku dniach regularnego picia zauważyłam, że czuję się doskonale. Mnóstwo energii, chęci do działania i poprawa koncentracji. Piłam ją przez miesiąc i się zakochałam bez pamięci :) Woda ma specyficzny smak, ale nie jest to dla mnie żadną przeszkodą. Teraz, po około dwumiesięcznej przerwie, ponownie kupiłam opakowanie (12 butelek) tej wody. Paczka przyszła błyskawicznie, pięknie zapakowana (serio, mega estetycznie!) i od dziś znowu zaczynam ładować baterie kombinacją składników mineralnych :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Szczawa I

  Szczawa I

  Woda lecznicza Szczawa I na stres i nerwy


  OpakowańRabatOszczędzasz
  2 5% Do 3,90 zł
  3 10% Do 11,70 zł
  4 15% Do 23,40 zł

  8 inne produkty w tej samej kategorii

   

  Szybka dostawa

  Dostawa w ciągu 1-2 dni

   

  Darmowa dostawa

  Od 6 opakowań

   

  Bonusy

  Dla stałych klientów

  Projekty UE