Woda z litem na stres Szczawa I

37,00 zł brutto 

Szczawa do picia z litem na stres i nerwy

Zdrowie i balans dzięki wodzie leczniczej

Woda lecznicza Szczawa I zawiera lit, który jest ważnym mikroelementem spełniającym w organizmie funkcję ochronną. Woda z litem powoduje, że stajemy się bardziej pogodni i odporni na codzienne problemy / stres. Korzystnie wpływa na schorzenia na tle nerwowym, depresję, nadpobudliwość.

Skuteczna w terapii chorób układu oddechowego oraz infekcjach górnych i dolnych dróg oddechowych.

Wspomaga leczenie alergii i chorób krwi. Jest stosowana w zwalczaniu otyłości i przy zaburzeniach przemiany metabolicznej.

Pojemność: 330 ml

Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk

Składniki mineralne w wodzie leczniczej

 • Szczawa I posiada unikalne proporcje pierwiastków,
  które stanowią o jej właściwościach funkcyjnych i leczniczych.

  Składniki mineralne w wodzie Szczawa II

  Woda mineralna z litem jest niezastąpiona w naturalnej suplementacji przy:

  stanach depresji i nadpobudliwości nerwowej, chorobach układu oddechowego - inhalacje, alergiach skórnych i pokarmowych, chorobach układu krążenia, stanach zmęczenia po dużym wysiłku fizycznym, zaburzeniach czynności dróg żółciowych, infekcjach dróg moczowych, dnie moczanowej, kamicy nerkowej.

  Właściwości pierwiastków

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno - elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to niezbędny budulec krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Niezbędny dla zdrowego serca.

  jak stosować

  Sposób użycia: Należy pić w rozcieńczeniu: dorośli-pół szklanki wody Szczawa I dopełnić wodą (1:1), dzieci-pół szklanki wody Szczawa I rozcieńczyć szklanką wody (1:2). Nie przekraczać dawki 330 ml wody leczniczej na dobę. Ze względu na dużą zawartość żelaza wodę należy pić przez słomkę (zapobiega czernieniu zębów). W nadkwaśności żołądka (zgaga) pić wodę ciepłą na czczo, a w niedokwaśności żołądka wodę zimną na czczo. Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczania do płukania i nawilżania górnych dróg oddechowych: gardła, nosa i jamy ustnej. Nie stosować w nadciśnieniu tętniczym, skłonności do obrzęków, nadczynności tarczycy i nadwrażliwości na jod. Najlepiej stosować w miesięcznej kuracji pitnej, z miesięczną przerwą pomiędzy kuracjami.

Znakomite działanie

Wodę pierwszy raz kupiłam w zwykłym sklepie, bo skusiły mnie zapewnienia na etykiecie o dobroczynnym wpływie Szczawy I na organizm. Po kilku dniach regularnego picia zauważyłam, że czuję się doskonale. Mnóstwo energii, chęci do działania i poprawa koncentracji. Piłam ją przez miesiąc i się zakochałam bez pamięci :) Woda ma specyficzny smak, ale nie jest to dla mnie żadną przeszkodą. Teraz, po około dwumiesięcznej przerwie, ponownie kupiłam opakowanie (12 butelek) tej wody. Paczka przyszła błyskawicznie, pięknie zapakowana (serio, mega estetycznie!) i od dziś znowu zaczynam ładować baterie kombinacją składników mineralnych :)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Szczawa I

  Szczawa I

  Szczawa do picia z litem na stres i nerwy


  OpakowańRabatOszczędzasz
  2 5% Do 3,70 zł
  3 10% Do 11,10 zł
  4 15% Do 22,20 zł

  3 inne produkty w tej samej kategorii

   

  Szybka dostawa

  Dostawa w ciągu 1-2 dni

   

  Darmowa dostawa

  Od 6 opakowań

   

  Bonusy

  Dla stałych klientów

  Projekty UE