Dziedzilla karton 3 L

29,00 zł 

Woda lecznicza Dziedzilla na równowagę minerałów w organizmie

Woda lecznicza w kartonie stanowi alternatywę dla wody butelkowanej. Dzięki wbudowanemu kranowi woda zawsze pozostaje świeża, a jej dozowanie jest proste i wygodne, gdyż kran znajduje się na odpowiedniej wysokości względem szklanki. Woda lecznicza w kartonie to produkt typu smart, gdyż z jednego opakowania w higieniczny sposób mogą korzystać wszyscy domownicy, co przekłada się na mniej odpadów w gospodarstwie domowym. Sprawdź jakie to wygodne, zamów wodę leczniczą Dziedzilla w kartonie i poczuj, jak to jest mieć źródło zdrowia we własnym domu.

 

Woda lecznicza Dziedzilla zapewnia utrzymanie równowagi składników mineralnych organizmie. Picie tej wody zgodnie z zaleceniami wpływa korzystnie na funkcjonowanie żołądka, trzustki i dwunastnicy, a także dróg moczowych.

Wykazuje również działanie antybakteryjne i przeciwzapalne w przewodzie pokarmowym i układzie moczowym.

Woda posiada świadectwo potwierdzające właściwości naturalnego surowca leczniczego.

Pojemność: 3000 ml

 • DZIEDZILLA POSIADA UNIKALNE PROPORCJE PIERWIASTKÓW,
  KTÓRE STANOWIĄ O JEJ WŁAŚCIWOŚCIACH FUNKCYJNYCH I LECZNICZYCH

   

  JEST NIEZASTĄPIONA W NATURALNYM WSPARCIU ORGANIZMU:

  •       w nieżytach żołądka,
  •       wspomagająco w niedoczynności tarczycy,
  •       w zaburzeniach w wydzielaniu żółci i zapaleniu pęcherzyka żółciowego,
  •       w stanach zapalnych dróg moczowych i kamicy nerkowej,
  •       w cukrzycy.

   

  WŁAŚCIWOŚCI PIERWIASTKÓW

  JOD - Jod niezbędny w prawidłowej pracy hormonów tarczycy. Są one nieodzowne do prawidłowego rozwoju mózgu i pracy układu nerwowego. Jod wchodzi w skład hormonów, które regulują także procesy spalania, a więc jest odpowiedzialny za przemianę materii.
  LIT - Stabilizator nastroju (destresor), niezbędny dla dobrego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Przywraca równowagę w organizmie. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.
  MAGNEZ - sprawia, że łatwiej znosimy stresy i lepiej radzimy sobie z infekcjami. Działa uspokajająco i uodparniająco, zwiększa możliwości obronne organizmu. Jest nieoceniony dla naszego serca i układu krążenia - reguluje ciśnienie krwi i jej krzepliwość, obniża poziom cholesterolu. To wspaniała recepta na dolegliwości czasów, w których żyjemy.
  POTAS - to pierwiastek, który zapewnia prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową organizmu. Jon potasowy uczestniczy w regulowaniu pH komórki i ciśnienia osmotycznego. Potas jest także niezbędny do prawidłowego spalania węglowodanów i białek.
  ŻELAZO - Żelazo to jeden z głównych budulców krwi. Mobilizuje układ krwionośny do prawidłowego działania. Odgrywa ważną rolę w zwalczaniu bakterii i wirusów, wspomaga system odpornościowy oraz prawidłową pracę układu nerwowego.
  WAPŃ - Niezbędny do budowy zdrowych zębów i kości. Reguluje rytm pracy serca. Zapewnia sprawne działanie układu nerwowego.
  SÓD - Chroni organizm przed nadmierną utratą wody, utrzymuje sprawność mięśni i nerwów. Nieodzowny dla zdrowego serca.


   

  JAK STOSOWAĆ

  Zaleca się stosowanie w kuracji pitnej w trzech dawkach: pierwszą dawkę (400 ml) wody leczniczej Dziedzilla wypić rano przed posiłkiem, drugą dawkę (300 ml) w południe przed posiłkiem i trzecią dawkę (300 ml) wieczorem również przed jedzeniem.

  Zaleca się picie wody wolno, małymi porcjami. Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczania do płukania jamy ustnej lub gardła, w stanach zapalnych tych narządów. Czas trwania kuracji od 4 do 6 tygodni, w przypadku nawrotu lub w celach profilaktycznych ponowna kuracja po okresie jednego miesiąca.

  Ograniczenia do stosowania w kuracji pitnej: nadciśnienie tętnicze, skłonności do obrzęków, nadczynność tarczycy i nadwrażliwość na jod.

  Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane nieprawidłowym dawkowaniem.

Napisz opinię

Dziedzilla karton 3 L

Dziedzilla karton 3 L

Woda lecznicza Dziedzilla na równowagę minerałów w organizmie


OpakowańRabatOszczędzasz
2 5% Do 2,90 zł
3 10% Do 8,70 zł
4 15% Do 17,40 zł

8 inne produkty w tej samej kategorii

 

Szybka dostawa

Dostawa w ciągu 1-2 dni

 

Darmowa dostawa

Od 6 opakowań

 

Bonusy

Dla stałych klientów

Projekty UE