SZCZAWA II – w okresie alergii i infekcji dróg oddechowych

W czasie przeziębienia czy szczególnego nasilenia alergii odczuwamy olbrzymi dyskomfort związany z brakiem możliwości swobodnego oddychania. To jeden z wielu objawów, które skutecznie mogą odebrać nam chęć do działania. Niestety – reakcje alergiczne są coraz powszechniejsze. Poza unikaniem czynników alergennych możemy łagodzić objawy. Jak?

Woda lecznicza SZCZAWA II w swoim składzie posiada przede wszystkim jod, który wspomaga oczyszczanie górnych i dolnych dróg oddechowych oraz zatok w czasie przewlekłych infekcji. Sprawdza się ona zarówno w okresie przejściowym, kiedy choroby dopadają nas z powodu obniżenia odporności, jak i w okresie szczególnego nasilenia alergenów. Doskonale oczyszcza ona drogi oddechowe z pyłków i alergenów, przez co znacząco polepsza komfort oddychania i zmniejsza odruch kaszlowy. To jednak nie jedyne zastosowanie SZCZAWY II. Jest ona szczególnie polecana osobom przebywającym w suchych pomieszczeniach (np. biurowce z klimatyzacją), które skarżą się na wysuszanie śluzówki. SZCZAWA II może być dodawana do inhalatorów jako idealny środek oczyszczający drogi oddechowe.

w4_szczawa.jpg

Wysoka zawartość magnezu i wapnia pozytywnie wpływa na działanie układu nerwowego oraz kostnego. Picie SZCZAWY II zalecane jest przede wszystkim w okresach wzmożonego wysiłku intelektualnego i zmęczenia psychicznego – duża zawartość pierwiastków wpływa kojąco na umysł i poprawia koncentrację. Regularne picie wody SZCZAWA II sprzyja uzupełnianiu minerałów i wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia i zdrowia.

Zmiany skórne i problemy dermatologiczne

SZCZAWA II rekomendowana jest również jako dodatek do kąpieli – sprawdza się ona jako środek oczyszczający skórę i łagodzący wszelkie zmiany skórne pochodzenia alergicznego czy genetycznego. SZCZAWA II zalecana jest w przypadku silnej łuszczycy, skóry atopowej i wielu innych.


Projekty UE