Anemia a stres. Zobacz objawy!

    Home    0 Komentarze
Anemia a stres. Zobacz objawy!

Anemia jest coraz bardziej powszechnym problemem Polaków. Jest Skutkiem złej diety, ale też niedbałości o własne zdrowie, niedostatecznej ilości odpoczynku, nadmiaru stresu.

Anemia objawia się przede wszystkim zmęczeniem – czujemy się ociężali, senni, nie mamy energii do wykonywania codziennych czynności. Sytuacja ta pogłębia się wraz z czasem.

Objawy anemii zauważyć możemy również w lustrze: szara i odwodniona skóra, spadek wagi, bledsze wargi, utrata kolorytu błon śluzowych.


Anemia to ogólna nazwa dla objawów jakie daje niedostateczna liczba czerwonych krwinek we krwi. Anemia spowodowana jest przede wszystkim niedostatkiem żelaza, ale również witaminy B12. Jak wspomagać leczenie anemii?

 

Poza kuracjami zalecanymi przez lekarzy dobrym sposobem na wspomaganie organizmu jest picie wód leczniczych. Woda Lecznicza HANNA rekomendowana jest w przypadkach anemii niedobarwliwej. Bogaty skład tego produktu sprawia, że organizm stopniowo jest w stanie uzupełniać niedobory witaminowe i znacznie lepiej funkcjonować.
W składzie HANNY znaleźć można przede wszystkim olbrzymie dawki sodu – pierwiastek ten odpowiedzialny jest za regulowanie gospodarki elektrolitowej. Duża zawartość żelaza pomaga łagodzić skutki anemii a wapń wpływa pozytywnie na nasze mięśnie i układ nerwowy.

 kup wodę Hanna na anemię

HANNA – pomocna w problemach z pęcherzem

Woda lecznicza HANNA zalecana jest także w przypadku problemów z drogami moczowymi. Bolesne zapalenia pęcherza czy dróg moczowych wywoływane są najczęściej bakteriami, ale i niedostateczną ilością dziennie wypijanych litrów płynów. Woda HANNA skutecznie pomoże wypłukać bakterie z dróg moczowych, ale też wspomoże budowanie naturalnej bariery ochronnej.
Ze względu na swój bogaty skład woda HANNA jest wskazana także w przypadku problemów z pracą wątroby – wspomaga ona jej procesy regeneracyjne i przyspiesza neutralizowanie toksycznych związków.

kup wodę Hanna na anemię

Woda lecznicza Hanna dla kobiet na anemię i niedobór jodu

Produkty

Woda lecznicza Hanna na odporność, z jodem i żelazem

37,00 zł
Komentarze
Zaloguj się lub zarejestruj.
Projekty UE